Dlaczego warto zostać Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?


Trusted Cosmetics to portal dla wszystkich urodowo - lifestylowych pasjonatek.
Jeśli lubisz dzielić się opiniami o produktach kosmetycznych, chcesz być częścią społeczności, która ma wpływ na rynek kosmetyczny, znać trendy i nowości w branży urodowej a przy tym lubisz konkursy i testowanie kosmetyków to jest to miejsce także dla ciebie!


Będąc Ambasadorką Trusted Cosmetics zdobywasz punkty, które możesz wymienić na produkty, masz możliwość uczestniczenia w spotkaniach i warsztatach kosmetycznych. 
Trusted Cosmetics to również skarbnica wiedzy branżowej.  Znajduje się tu katalog firm kosmetycznych, baza perfum, a także oferty pracy w branży beauty. 
I co najważniejsze, znajdziesz tu recenzje wielu kosmetyków, nawet tych mniej znanych, w końcu sama możesz stać się ich autorką ;)
Redakcja Trusted Cosmetics prowadzi rankigi dla najbardziej aktywnych blogerek, czytelniczek, rankingi blogów firmowych, a także Galerię Zasłużonych Blogerek Urodowych. To miejsce dla tych, którzy lubią zdrową rywalizację i chcą się rozwijać w social mediach. 
Portal Trusted Cosmetics nie tylko rozdaje nagrody, ale sam również otrzymał wyróżnienia, m in. Laur Eksperta 2015/2016, i dwie nagrody przyznawane przez Law Bussiness Quality  - tytuły "Prestiżowego Produktu Roku 2016" i "Lidera Biznesu MŚP 2017". 
Mam nadzieję, że przekonałam Cię, że warto zostać Amabasadorką Trusted Cosmetics!
Zresztą przekonaj się sama i wejdź na stronę http://www.trustedcosmetics.pl/
Ja już wykorzystałam szansę, by stać się Ambasadorką Trusted Cosmetics, a teraz kolej na Ciebie!


Pozdrawiam :)

AgnieszkaPopularne posty

zBLOGowani.pl
TestMeToo - dołącz do nas